O Atlantě


Jezdíme za dětmi

Šetříme Vám čas. Jezdíme za dětmi do jejich školky či školy. Děti zůstávají v prostředí jim známém a v kolektivu svých kamarádů. Přinášíme jim radost i inspiraci do škol. A díky dvanáctileté návaznosti se z nich stávají kamarádi na celý život. A my jako jejich parťáci jsme rádi, že u toho můžeme být. Společně.

Návaznost od školky po dospělost

Jsme tu pro ty z Vás, kteří máte vzdělávání svých dětí na prvním místě a nehledáte pro ně jen kroužek na jeden rok. ATLANTA SPEAK začíná s dětmi ve školkách a pokračujeme do základních škol. ATLANTA INSPIRE se věnuje středoškolákům, dospělým a firmám. Mluvte a inspirujte sebe i svět. Společně.

Nestřídáme lektory

Jsme tým. Skoro rodina. A jako v rodině se k sobě také chováme. Každý zde má své pevné místo. Šárka a Honza s dětmi pracují více než 16 let. Katka i Marta již zhruba 10 let. Nejdůležitější jsou pro nás děti. Jsme tu pro vás.

Připravujeme děti na jazykové zkoušky

Návaznost od školky po školy je od začátku provázána s metodikou, která postupně připravuje děti na YLE mezinárodní zkoušky Cambridge Assesment English pořádané British Council v Praze ve třech úrovních Starters/Movers/Flyers, i když to není primární cíl. Dokážeš to.

Ve spolupráci s British Council v Praze
Cambridge Addvantage

Kontaktujte nás

0

dětí každý rok

Atlanta

vznikla v roce 2002. Za tu dobu jsme společně pracovali zhruba se
150 dětmi každý rok. Od roku 2005 pořádáme letní jazykové tábory v Deštném v Orlických horách na chatě PRIM. Propojujeme soukromý a veřejný sektor, školy a školky v našem okolí. Jezdíme s dětmi na Cambridge YLE jazykové zkoušky do Prahy. Naším heslem je: I CAN DO IT. Dokážu to.

0

škol a školek

Naši lektoři

Kdo se na Vás v Atlantě těší?

Často kladené dotazy


Během 16 let jsme v Atlantě vyvinuli vlastní metodiku pro školky a první třídu. Klademe důraz na mluvení, ve velké míře používáme zábavné písničky, scénky. U starších dětí do našeho programu přiřazujeme materiály z nakladatelství MacMillan a Cambridge. Používáme unikátní vzdělávací software Genki English. Dále pak anglické knížky, myšlenkové mapy, videa TED Talks, stále se inspirujeme a vyhledáváme novinky na trhu. Nedržíme se striktně jednoho systému, kombinujeme to nejlepší z dostupných metod.

Důležité informace


Předškolní období je z hlediska výuky cizích jazyků naprosto jedinečné a nezastupitelné. Děti v tomto období dokáží zcela přirozeně „nasát“ cizí přízvuk ve stejné kvalitě jako rodilí mluvčí. Pokud jste se učili angličtinu běžným způsobem, tedy až ve školním věku, s největší pravděpodobností mluvíte anglicky s výrazným českým přízvukem.

Atlanta nabízí vašim dětem laskavou formou plnou her a písniček angličtinu již od školky.

Za dětmi do školek dojíždíme, takže zůstávají ve známém prostředí se svými kamarády a vy je nemusíte nikam vozit.

Angličtiny se můžou bez problémů účastnit i děti s logopedickými potížemi. Ve školkách je důležitý poslech angličtiny a navázání bezpečného vztahu s angličtinou. Není důležité, zda děti v tomto období vůbec nemluví nebo třeba šišlají. Správnou výslovnost již budou mít hluboce uloženou v hlavičkách a jejich jazyk časem získá potřebnou obratnost.

Atlanta má navazující program. Nejedná se tedy o kroužek, ale o práci od školky po maturitu. Přestože v Atlantě angličtinu učíme jemnou formou bez jakéhokoli výkonnostního tlaku, děti ve školním věku získají dostatečné znalosti k absolvování jazykových zkoušek YLE, které pořádá British Council v Praze. Tyto zkoušky mají tři stupně a děti z Atlanty je již několik let úspěšně skládají. Některé střední školy v okolí zohledňují absolvování těchto zkoušek při přijímacím řízení.

Atlanta každý rok organizuje letní tábory s výukou angličtiny. Pro děti je obrovským přínosem, že jsou na táboře se svými kamarády i lektory.

Atlanta má 17 let zkušeností. Podívejte se do našich referencí na hodnocení našich absolventů a jejich rodičů.