Angličtina ve školkách


STEP 1 - SUPERHEROES

Máte doma budoucího superhrdinu? Co myslíte? Odvážně objevuje svět? Nebo ho raději tiše pozoruje z bezpečí máminy náruče?

Nejste si jistí? Nějak ve vašem školkáčkovi toho hrdinu ještě nevidíte? Nevadí. V Atlantě vaše děti naučíme věřit sami sobě, nebát se ostatních, hledat k nim cestu. V angličtině. Hrdina nebo ne, s vírou ve svůj zdravý rozum, respektem, laskavostí k ostatním a angličtinou se v životě neztratí. Jak přesně se rozhodnou své hrdinství využít už necháme na nich.

A kde se z školkáčků stávají superhrdinové? Ve školkách!


Seznam školek

Od školky po dospělost


Školky

SUPERHEROES

1. stupeň ZŠ

ROCKSTARS

2. stupeň ZŠ

REBELS

Proč angličtina pro děti v MŠ?

Protože je to baví! Dobře, to by mělo být samozřejmé. Ale – pokud srovnáme prvňáčky, kteří na angličtinu ve školce chodili, s dětmi, které se s cizím jazykem setkávají poprvé, tak všechny body získávají děti s angličtinou zažitou ze školky. Mají angličtinu naposlouchanou. Tak jako my slovenštinu. Při výuce angličtiny jsou více otevřené a v pohodě. A ani je nenapadne, že by se měly stydět anglicky mluvit. Je to pro ně samozřejmé.

Jak vaše dítě rozvíjíme?

Moderní angličtina není o biflování slovíček a frází. Ale o dítěti (budoucím dospělém). Při angličtině děti rozvíjíme vědomostně i sociálně. Děti jsou vůči sobě otevřené, učí se spolu komunikovat. Dělají chyby a my je učíme, že na tom není nic hrozného. Chybami se učí. S dětmi zažíváme radost z nově nabitých zkušeností, překonání ostychu. Nadšení ze zvládnutí písničky v cizím jazyce. A hluboké uspokojení pramenící z možnosti spolupracovat s kamarády.

Co s námi dítě prožije?

Vaše děti s námi prožijí hodiny plné radosti, her, písniček, obrázků, pohybu a kamarádství. Angličtinu vedeme hravou formou, s důrazem na prožitek. V tom nám pomáhá mimo jiné i systém GENKI ENGLISH – z dětí budou piráti i superhrdinové. Pomocí obrázků a her poznají tajemství mořského světa. A jak se vlastně naučí tu angličtinu? Sedí, běhají, zpívají, mluví, smějí se. Anglicky.

Funbook

Momentálně nemáme na webu žádné volné kurzy, do kterých by se šlo přihlásit. Zavolejte na +420 728 926 399 nebo napište na info@atlanta-akademie.cz