Angličtina ve školách


STEP 2 - ROCKSTARS - 1. stupeň ZŠ

Nebýt vidět, nebýt slyšet… tento výchovný model již padl. Ale jaký je ten nový? Chceme všichni vychovat rockové hvězdy? Asi ne. Ale hvězdu v našich dětech vidíme všichni. Ať už to je Jitřenka, Supernova nebo jedna z hvězd Mléčné dráhy. Světýlko je ve všech.

V Atlantě pomůžeme dětem takové světýlko rozžehnout a dát o něm vědět světu. Jak? Děti učíme, jak poslouchat i být slyšen. Pohybujeme se ve světě fantazie i světě reálií, posilujeme koncentraci. Anglicky. Protože angličtina se prostě dnešním dětem hodí. Kdo by si nechtěl přečíst Poseroutku v originále, že?


Seznam škol

STEP 3 - REBELS - 2. stupeň ZŠ

Připadá vám dítko čím dál drzejší? Dokáže drnkat na nervy? Že to tak nějak patří k věku? My v Atlantě sice chápeme, ale nesouhlasíme. Nevidíme drzost, ale rebélii. Snahu o vytvoření si vlastního názoru a jeho prosazení proti autoritám. To není špatně. To je odvaha.

V Atlantě vašim dětem pomůžeme s obojím. S vytvořením si vlastního názoru i nalezením vhodného a přiměřeného způsobu, jak ho prosadit. Zatím ve volném čase třeba jen hrají onlinovky nebo sledují youtubka. Ale stačí pár let a jejich zájem se přirozeně přenese na život v celé jeho šíři. Vaše děti mají před sebou nejen celý život, ale i celý svět.


Seznam škol

Proč angličtina pro děti na 1. stupni ZŠ?

Reference dětí nám potvrzují, že výuka angličtiny v Atlantě jim výrazně zjednoduší nástup do školní angličtiny, se kterou začínají ve 3. třídě. Ve škole jsou sebevědomější, daří se jim navázat dobrý vztah s učitelem. Nebojí se anglicky mluvit. Ve škole se mohou soustředit na rozvoj čtení a psaní, s námi procvičovat mluvení a užití angličtiny ve skutečných situacích.

Jak vaše dítě rozvíjíme?

Děti rozvíjíme vědomostně, ale hlavně jim rozšiřujeme obzory. Ukazujeme jim další možnosti výuky a inspirujeme je k sebevzdělávání. K hravé formě angličtiny v 1. třídách postupně začleňujeme čtení a psaní od 2. tříd. Upevňujeme prvotní základy gramatiky, kde dbáme na to, aby si děti zafixovaly správné vazby v anglické konverzaci. Děti rozvíjíme i skrze hudbu, hry, týmovou spolupráci. Zažijí s námi i první trému při skládání Cambridge zkoušek a také radost z konverzace s rodilým mluvčím a následné získání certifikátu.

Co s námi dítě prožije?

Děti na 1. stupni hrají scénky a pohádky v angličtině, jako např. Červenou Karkulku, Aladina, Jeníčka a Mařenku. Dostanou se s námi do imaginární džungle, prodáváme v obchodě nebo objednáváme v hospodě. Stále zapojujeme to nejlepší z výukového softwaru GENKI ENGLISH, kde rapujeme, procvičujeme nepravidelná slovesa a upevňujeme základy, aby měly na čem v budoucnosti stavět. Chceme, aby si angličtinu zamilovali. Aby ji sami vyhledávali i ve skutečném světě mimo školu a Atlantu.

Funbook 2Od školky po dospělost


Školky

SUPERHEROES

1. stupeň ZŠ

ROCKSTARS

2. stupeň ZŠ

REBELS

Proč angličtina na 2. stupni ZŠ?

Protože už jsme s dětmi parťáci od školky. Známe je velmi dobře a oni nás. Dokážou se nám svěřit, když je něco trápí a nejde, můžeme jim pomoci a zároveň se je snažíme inspirovat angličtinou i mimo školní lavice. Upevňujeme všechny znalosti z předešlých let, zároveň stále probíhá příprava ke Cambridge zkouškám.

Jak vaše dítě rozvíjíme?

Dostávají více prostoru pro mluvené slovo, odbouráváme obavy z komunikace, tvoříme myšlenkové mapy, pracujeme se sebevědomím a podporujeme je v dalším seberozvoji. Pomáháme jim objevit jejich silné stránky, postavit se za sebe, mají možnost s námi rozhodovat o výuce, nasloucháme si. Přinášíme radost, hry, komunikaci a angličtinu jako bonus.

Co s námi dítě prožije?

Pohodu, energickou a akční angličtinu, hry, gramatiku netradičně, drilování a stálé opakování pevných základů angličtiny zábavnou formou, GENKI HIP HOP, power teaching, propojování metod, konverzaci, scénky, sledování TED Talk videí, objevování radosti, že to dokážou, že rozumí, že už to umí říci i oni a že se těší na cestování s rodiči a komunikaci s kamarády online po celém světě.

Funbook3ZŠ Dobruška - Pulická

  • každý čtvrtek
Přihlásit své dítě
  • každý čtvrtek
Přihlásit své dítě
  • každý čtvrtek
Přihlásit své dítě
  • každý čtvrtek
Přihlásit své dítě
  • každý čtvrtek
Přihlásit své dítě